Krmiva

Vlastnosti

Je standardní krmivo pro zdárný růst japonských Koi. K vyvážené výživě jsou v optimální rovnováze vybrány výhradně vysoce hodnotné přísady minerálů a vitamínů. Jednou z dalších přísad jsou balastní látky, které podporují ideální prostředí v trávicím systému vodních živočichů. Složka karotin zamezuje degenerativním onemocněním.

Krmení

Při teplotách vody nad 10°C krmte jednou až dvakrát denně. Při teplotách 18°C a výše, krmte dvakrát až čtyřikrát denně. Krmte vždy jen tolik množství, které ryby zkonzumují během 5-10 minut. Nezkrmené krmivo musí být z vody odstraněno.

Garantovaná analýza

Proteinmin. 38,5%
Tukymin. 8%
Vlákninamax. 2,7%
Vlhkostmax. 7%
Popelovinymax. 4%
Fosformin. 1%

Vlákniny a minerály

Vitamín A12 000 lU/kg
Vitamín C (stabilizovaný)170 mg/kg
Vitamín D12 000 lU/kg
Vitamín E120 mg/kg
Lysin2%
Astaxanthin20 mg/kg

Obsahuje

Rybí moučku, rybí oleje a tuky, rostlinné oleje, cereálie, kvasnice, zeleninový základ, mořské řasy, minerály, paprikové barvivo, riboflavin, sulfát magnesia, lysin, metiotin, kalcium astaxantin.

Vlastnosti

Chcete-li u vašich Koi zdůraznit červenou barvu, pak je toto krmivo ideální volbou. Obsahuje vyvážené množství mořských řas a je obohaceno astaxantinem, typem karetenoidu, který koi potřebují k vybarvení. Dále obsahuje důležité stopové prvky pro zdravý vývoj Koi. Je ideálním růstovým krmivem pro teplé letní měsíce. Velmi důležitou přísadou je taktéž česnekový extrakt, jako speciální formule k eliminaci endoparazitů, parazitujících v zažívacím traktu Koi.

Krmení

Při teplotách vody nad 14°C krmte jednou až dvakrát denně. Při teplotách 20°C a výše, krmte dvakrát až čtyřikrát denně. Krmte vždy jen tolik množství, které ryby zkonzumují během 5-10 minut. Nezkrmené krmivo musí být z vody odstraněno.

Garantovaná analýza

Proteinmin. 46%
Tukymin. 10%
Vlákninamax. 1,5%
Vlhkostmax. 7%
Popelovinymax. 10%
Fosformin. 1,4%

Vlákniny a minerály

Vitamín A25 000 lU/kg
Vitamín C (stabilizovaný)270 mg/kg
Vitamín D3 400 lU/kg
Vitamín E145 mg/kg
Lysin3%
Astaxanthin20 mg/kg

Obsahuje

Rybí moučku, sojová zrna, jarní pšenici, obilní klíčky, kvasnice, kukuřičnou mouku, sójový šrot, rybí oleje a tuky, spirulinu, dicalcium, biotin, riboflavin, zinek, sodium acid pyrofosfát, astaxantin, čerstvý česnek.

Vlastnosti

Při nízkých, nebo kolísavých teplotách vody je zapotřebí lehce stravitelné krmivo. Spirulina je ideálním krmivem a nejlepší volbou na jaře a na podzim. Obsahuje dostatek lehce stravitelných látek obohacených spirulínou, která dodá nejen nenahraditelnou formu vitamínů, ale v jarních měsících doslova nastartuje koi zesláblé přezimováním. Tento typ krmiva je vhodný již při teplotách kolem 8°C. Přimícháním do růstového krmiva je výbornou příměsí pro všechny druhy letního růstového krmiva.

Krmení

Na jaře a na podzim při stabilních teplotách nad 8°C krmte jednou denně. Při teplotách vody nad 10°C krmte jednou až dvakrát denně. Při teplotách 18°C a výše, krmte dvakrát až čtyřikrát denně. Krmte vždy jen tolik množství, které ryby zkonzumují během 5-10 minut.

Garantovaná analýza

Proteinmin. 33,7%
Tukymin. 6%
Vlákninamax. 2,7%
Vlhkostmax. 7%
Popelovinymax. 7%
Fosformin. 0,85%

Vlákniny a minerály

Vitamín A16 000 lU/kg
Vitamín C (stabilizovaný)180 mg/kg
Vitamín D2 300 lU/kg
Vitamín E130 mg/kg
Lysin2%
Astaxanthin0,80 mg/kg

Obsahuje

Spirulinu, sojová zrna, jarní pšenici, obilní klíčky, kvasnice, sojové mléko, kukuřičnou mouku, sójový šrot, rybí oleje a tuky, riboflavin, dicalcium, metionin, biotin, L-ascorbyl-2-polyphosphate.