O firmě

Naše firma vznikla po mnoholeté zkušenosti s vlastním koupacím jezírkem a chovem kaprů Koi.

Původní zaměření bylo truhlářství, které provozujeme od roku 1993 a fungujeme dodnes.

Ale naším velkým koníčkem a srdcovou záležitostí je realizace zahradnícha a koupacích jezírek a chov kaprů Koi, kterým se věnujeme na plný úvazek od roku 2011.

Při realizacích se zaměřujeme především na kvalitu a čistotu vody, která neodmyslitelně patří k základům spokojeného zákazníka. Lidé často mívají zkreslené představy o funkčnosti zahradních a koupacích jezírek, a proto velkou pozornost věnujeme prvopočátečnímu rozhovoru se zákazníkem, kde vyvětlíme, co je potřeba udělat proto, aby jeho budoucí radost v podobě jezírka byť okrasného nebo koupacího fungovala jako vyvážený biotop a byla co nejvíce bezúdržbová.

Také se věnujeme prodeji krmiv a kaprů koi, které máme jak z vlastních odchovů, tak i dovážíme vysoce kvalitní jedince od firmy Alcedor, se kterou úzce spolupracujeme. Výhodou naší firmy je i vzorová zahrada, kde mohou zákazníci vidět jezírko s potůčkem o velikosti 70m3, ve kterém jsou již odrostlejší jedinci kaprů Koi dovezené z Japonska.

Dále nabízíme výrobu dřevěných teras, pergol, můstků, lávek, altánků i zahradních domků, popř. jakéhokoliv nábytku, neboť jak jsme již zmiňovali, truhlářství u nás funguje i nadále.

Všichni jste srdečně zváni.

Na závěr bychom rádi popřáli našim stálým i budoucím zákazníkům hodně štěstí, zdraví a spokojených chvil strávených u svých rybníčků a jezírek.